🇩🇪 We lijsten 14.921 plaatsen om te bezoeken in Duitsland, waaronder 4.778 natuurreservaten, 4.723 historische locaties, 2.749 musea & galerieën, 1.141 attracties, 854 bergen & pieken, 503 uitkijkpunten. Tik op een pin voor de plaatspagina en routebeschrijving.
Bekijk alle plaatsen in Duitsland →
Blader door Duitsland op type
Natuurreservaat 4,778Historische site 4,723Museum & galerie 2,749Attractie 1,141Berg & piek 854Uitzichtpunt 503Attractiepark 68Dierentuin & wildlife 44Waterval 35Nationale park 15Strand 11
Natuurreservaat (4,778)
- 3 Feuchtwaldparzellen ten noorden van de Spulberg
- Aa / Elting-Mühlenbach
- Aa-Aue
- Aabachtal
- Aachtobel
- Aalbeek-Niederung
- Aalkistensee
- Aartalsperre bij Mudersbach
- Abbabach
- Aberg-Herrengraben
- Abgrabung Retlager Bach
- Abgrabung Stemmen
- Abgrabungsgewässer am Zieroth
- Abgrabungsseen Lohrwardt und Reckerfeld
- Absetzbecken Doverack
- Abtei und Saaleaue bei Planena
- Abtshagen
- Adell
- Aderstedter Busch
- Affelderchen und Rettichbruch von Klein-Welzheim
- Aggenstein
- Agger
- Agger-Hangwald Engelskirchen
- Agger-Tal
Historische site (4,723)
- "Der Stein"
- "Maybach I" bunkercomplex
- 1000-Meter-Stein
- 131
- 132
- 8
- Stadhuis van Aken
- Aachener Tor
- Sectiebefestiging Bischofsgraben
- Sectiebefestiging Hohe Warte
- Sectiebefestiging Hörnekapf
- Sectiebefestiging im Taitinger Holz
- Sectiebefestiging Puch
- Sectiebefestiging Schänzle
- Sectiebefestiging Wettenburg
- Sectiebefestiging Witterschlick
- Sectiewall Brohl-Lützing
- Abteikirche Neresheim
- Abteikirche St. Mauritius
- Abteikirche St. Stephanus und Vitus
- Achimer Mühle
- Ackerbürgerhaus
- Adelburg
- Adelegg
Museum & galerie (2,749)
- 1. Duits Bratwurstmuseum
- 1. Duits Politieoldtimer-Museum Marburg
- 1. Duits Torenmuseum
- 1. Rookmann Museum
- 19-Lachter-Stollen
- 3F Duits Museum voor Foto-, Film- en Televisietechniek
- 50er-Jahre-Museum
- A. Paul Weber Museum
- Abguss-Sammlung Antiker Plastik
- Ackerbürgermuseum
- Adam-Ries-Museum
- Aeronauticum
- Afrika-Haus Freiberg
- Agnes-Miegel-Haus
- Ahehammer
- AhrWeinForum
- AkademieGalerie
- AKW Lubmin - Informatiecentrum
- Alamannenmuseum
- Alamannenmuseum Ellwangen
- Albert König Museum
- Albert Schweitzer Huis
- Albert-Schweitzer-Museum
- Albertinum
Attractie (1,141)
- (voormalige) Modellbundesbahn
- 1000-jarige Rosenstock
- 1000-jarige Eik bij Ottersdorf
- 1936 Olympisch Dorp
- 2000-jarige Taxus
- Aken Kathedraal
- Aachquelle
- Aalto-Hochhaus
- Abdijkerk
- Abtei Neuburg
- Abtei Rommersdorf
- Abteigarten
- Afvoerput
- Achteckig Huis
- Achterbahn "G'sengte Sau"
- Achterbahn "Hals-über-Kopf"
- Achterbahn "Volldampf"
- Adorno Ampel
- Alatsee
- Albinmüller-Turm
- Alexander-Stollen
- Alfred Toepfer Akademie voor Natuurbescherming
- Allerheiligen
- Allerheiligenkerk
Berg & piek (854)
- 2. Pfrontener Berg
- Achenkopf
- Achhorn
- Achsel
- Achselkopf
- Achselköpfe
- Aggenstein
- Aggenstein Oosttop
- Aggenstein Zuidelijke Voorberg
- Ahornkopf
- Ahornkopf
- Ahornkopf
- Ahornspitze
- Aibleck
- Aiplspitz
- Almberg
- Alpelhorn
- Alpelköpfe
- Alpenkopf
- Alpgundkopf
- Alphorn
- Alpkopf
- Alpriedlhorn
- Alpspitz
Uitzichtpunt (503)
- Aalbäumle
- Adolfsturm
- Alheimer Turm
- Alte Lahnbrücke
- Alteburgturm
- Alteburgturm
- Altenbergturm
- Altenburgturm
- Altenburgwarte
- Altenstädter Warte
- Alter Zoll
- Altonaer Balkon
- Altvaterturm
- Antoniberg
- Archenkanzel
- Asenturm
- Askanierturm
- August-Franke-Turm
- Ausoniusstein
- Aussicht Schlossplatz Dachau
- Aussichtspavillon Hoher Kleef
- Aussichtspunkt op het Saartal
- Aussichtspunkt Kienberg
- Aussichtspunkt Steinfelsen
Attractiepark (68)
- Adventon Histotainment-Park
- Allgäu Skyline Park
- Autostadt
- Baumwipfelpfad Heide-Himmel
- Bayern-Park
- Belantis - Das Abenteuerreich
- Britzer Garten
- Cavalluna Park
- Churpfalzpark Loifling
- Die Geheime Welt von Turisede
- Dinosaurierland Rügen
- EINS + ALLES Erfahrungsfeld der Sinne
- El Dorado Templin
- Elspe Festival
- Erlebnispark Schloss Thurn
- Erlebnispark Steinau an der Straße
- Erlebnispark Tripsdrill
- Erlebnispark Ziegenhagen
- Erlebniswald Trappenkamp
- Ersepark
- Europa-Park
- Familienpark Sottrum
- Filmpark Babelsberg
- FORT FUN Abenteuerland
Dierentuin & wildlife (44)
- Aachener Tierpark Euregiozoo
- Adler- und Wolfspark Kasselburg
- Adlerwarte Berlebeck
- Affen- und Vogelpark Eckenhagen
- Affenberg Salem
- Allgäuer Schmetterling Erlebniswelt
- Alternativer Bärenpark Worbis
- Alternativer Wolf- und Bärenpark Schwarzwald
- Aquarium Berlin
- Aquarium GEOMAR
- Aquarium Wasserbillig
- Aquarium Wilhelmshaven
- Aquazoo
- Arche Warder
- Bärenwald Müritz
- Bayerwald-Tierpark
- BergTierPark Blindham
- Bergzoo Halle
- Berliner Zoo
- Biotopwildpark Anholter Schweiz
- Eifel-Zoo
- Eifelpark
- Erlebnis & Tigerpark Dassow
- Erlebnis-Zoo Hannover
Waterval (35)
- Waterval van All Saints'
- Blauenthaler Wasserfall
- Blumenfelder Wasserfall
- Bremkefall
- Buchenegg Watervallen
- Burgbachwaterfall
- Dietlinger Wasserfall
- Dohlenbach-Wasserfall
- Edelfrauengrab-Waterfälle
- Eibele Watervallen
- Fallender Bach Waterval
- Feilgrabenabsturz
- Eerste grote waterval
- Forellensprung
- Geroldsauer Waterval
- Gertelbach-Waterfälle
- Grimbach-Waterfälle
- Großer Langenfelder Waterval
- Hinanger Waterval
- Hirschbachfälle
- Hochfall
- Höllbachgspreng
- Ilsefälle
- Kammerloch-Waterfall
Nationale park (15)
- Nationaal Park Beierse Woud
- Nationaal Park Onder-Oderdal
- Nationaal Park Nedersaksische Waddenzee
- Müritz-Nationalpark
- Nationaal Park Berchtesgaden
- Nationaal Park Eifel
- Nationaal Park Hainich
- Nationaal Park Hamburgisch Wattenmeer
- Nationaal Park Harz
- Nationaal Park Hunsrück-Hochwald
- Nationaal Park Jasmund
- Nationaal Park Kellerwald-Edersee
- Nationaal Park Sleeswijk-Holsteinisch Wattenmeer
- Nationaal Park Zwarte Woud
- Nationaal Park Vorpommersche Boddenlandschaft
Strand (11)
- Badestelle Kleiner Müggelsee
- Badestelle Schwärzesee
- Badestrand am Kulksee
- Barracuda Beach
- Billriff
- Bürgerablage
- Großer Strand
- Kachelotplate
- Kleine Badewiese
- Kniepsand
- Lütje Hörn
Plaatsgegevens © OpenStreetMap bijdragers, beschikbaar onder de ODbL.